Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

"WIOSNA W PAŹDZIERNIKU"

Zawsze w marcu, a tym razem we wrześniu zorganizowaliśmy w szkole KWESTĘ ŻONKILOWĄ. Każda klas otrzymała skarbonkę i zbierała datki. W październiku odbyło się wielkie liczenie. Całkowity dochód w kwocie 1533 zł został przeznaczony na pomoc dla małych podopiecznych Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Andrychowie.

"PACZKI DOSTARCZONE"

Jak co roku, wbrew przeciwnościom losu, przygotowaliśmy w Szlachetną Paczkę, a właściwie szlachetne paczki. Było ich naprawdę dużo, w tym: lodówka, łóżko, piecyk koza, kołdra, poduszka, pościel, prześcieradła, koc, dwie pary butów, dwie kurtki, swetry, środki chemiczne, żywność…
Wartość przygotowanej „paczki” oszacowaliśmy na 4500 zł.
Dziękujemy!

"ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I ŚWIĄTECZNE STROIKI"

Tym razem poszaleliśmy. Przygotowaliśmy 15 drobnych upominków dla podopiecznych domowego hospicjum i 12 dla małych podopiecznych.
Mamy nadzieję, że wniosły one troszkę radości.

"PAMIĘTAMY TEŻ O DNIU CHOREGO"

Karteczki z życzeniami przygotowane!

"WIELKANOCNE STROIKI"

Święta tuz tuż, więc wielkanocne stroiki i wielkanocne upominki dla naszych mniejszych i trochę większych podopiecznych hospicjum już przygotowane. Mamy nadzieję, że owieczki skradną serca obdarowanych.

"TORT DLA JULKI I NIE TYLKO"

Miesiąc marzec to czas, kiedy zawsze gromadzimy środki na tort dla Julki. Nie inaczej było tym razem. Zebrana wśród grona pedagogicznego sumka pozwoliła nam zaszaleć i ufundować tort dla jeszcze jednego dziecka. Radość ogromna, wszak obdarowywanie potrafi cieszyć bardziej niż otrzymywanie.

"KARTECZKA URODZINOWA"

W tym roku rozpoczęliśmy nowe działanie. Mamy nadzieję, że stanie się tradycją. Każde dziecko będące pod opieką domowego hospicjum, które obchodzi urodziny, otrzymuje drobny upominek - malutką myszkę i kilka laurek od uczniów, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję.

Wszystkie karteczki przygotowywane przez chętnych uczniów z klas IV – VIII są ładne, ale niektóre są prześliczne.

Akcja nadal trwa. Można wykonać laurkę dla następujących dzieci:

Karolek - 2 lata

Antosia - 10 lat

Szymonek - 8 lat

Adaś - 4 lata

Marcelinka - 2 lata

Wiktorek - 12 lat

Amelka - 5 lat

Marysia - 1 rok

Karolinka - 5 lat

Wszystkie życzenia podpisujemy swoim imieniem.

Uwaga: Karteczki, opisane swoim imieniem i nazwiskiem i dopiskiem dla pani Barbary Woźniak,, przynosimy do szkoły i zostawiamy u pani szatniarki lub w sekretariacie.

realizacja strony internetowej - weboski