Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

1. Należność za posiłki jest płatna z dołu na podstawie zestawienia do 10-go dnia roboczego następnego miesiąca.

2. Osoby korzystające z częściowego dofinansowania do posiłków przez OPS wpłacają należność do 5-go dnia następnego miesiąca.

3. Wysokość wpłat będzie podana pierwszego roboczego dnia miesiąca i przekazana każdemu rodzicowi ucznia korzystającego ze stołówki za pośrednictwem e-dziennika.

4. Opłaty należy dokonać przelewem na rachunek bankowy szkoły: SP2 Andrychów

33 8110 0000 2001 0031 2262 0001

W treści przelewu należy wpisać: wpłata za obiady/imię i nazwisko ucznia/miesiąc, którego dotyczy wpłata.

5. Od wpłat dokonywanych po wyznaczonym terminie naliczane będą ustawowe odsetki.

6. W przypadku nieobecności dziecka w szkole, w celu dokonania odpisu, należy zgłosić ten fakt przynajmniej jeden dzień wcześniej lub najpóźniej w danym dniu
do godziny 8.00 poprzez dziennik elektroniczny u intendentki p.Iwony Kempskiej (dotyczy to również uczniów, którzy mają posiłki refundowane przez OPS).

7. Rodzic/opiekun prawny może zrezygnować z obiadów lub jednego posiłku dla swojego dziecka po wcześniejszym zgłoszeniu u intendentki P. Iwony Kempskiej w dzienniku
elektronicznym.

8. W przypadku nieterminowego regulowania płatności obiady zostaną wstrzymane od następnego dnia po terminie płatności, do momentu uregulowania zaległości.

realizacja strony internetowej - weboski