Zastępstwa w dniu 24.06.2021 czwartek
Anna Andrejko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 7 f - Uczniowie przychodzą później      
         
Paweł Bury
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - h1 Katarzyna Ogorzelec    
2 Wychowanie fizyczne - h1 Katarzyna Ogorzelec    
4 Wychowanie fizyczne - h2 Piotr Kwak    
5 Wychowanie fizyczne - h3 Piotr Kwak    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 6df1 Katarzyna Ogorzelec    
1 6df1 Katarzyna Ogorzelec    
2 8d1      
3 5ba1 Piotr Kwak    
4 5ba1 Piotr Kwak    
         
Agnieszka Korzeniowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 7 e - A-213 Kazimierz Skowron za nieobecny oddział  
6 7 d - B-215 Renata Paleczna za nieobecny oddział  
7 7 c - B-119 Joanna Siwek    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 J3 Kazimiera Szumal    
7 7cc Joanna Siwek    
         
Jadwiga Kubera
lekcja opis zastępca uwagi podpis
0 7 e - A-213 Sławomir Rola za nieobecny oddział  
3 7 a - B-115 Piotr Trojak za nieobecny oddział  
4 4 c - A-101 Jolanta Gałosz za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
  7ee Sławomir Rola    
1 IIp1 Dawid Karcz    
2 IIp1 Kazimierz Skowron    
4 IP1 Anna Góra-Kowalówka    
6 IIp1 Renata Paleczna    
         
Magdalena Potempa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 d - A-009 Iwona Bargiel za nieobecny oddział  
2 4 a - A-113 Joanna Siwek za nieobecny oddział  
3 7 d(1) - B-215 Iwona Bargiel za nieobecny oddział  
4 4 b - A-105 Mariusz Jagosz za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 3dd Iwona Bargiel    
4 SzŚ Piotr Grocki    
5 p1-2 Alicja Pietraszek    
         
Barbara Woźniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 c - A-101 Kazimierz Skowron za nieobecny oddział  
3 4 c - A-101 Katarzyna Ogorzelec za nieobecny oddział  
4 7 a - B-114 Piotr Trojak za nieobecny oddział  
5 7 d - B-215 Sławomir Rola za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 SzŚ Agnieszka Stachowiak    
         
Kinga Zontek-Kwarciak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 6 b - A-104 Dawid Karcz za nieobecny oddział  
3 4 b - A-105 Mariusz Jagosz za nieobecny oddział  
4 7 f - B-219 Sławomir Rola za nieobecny oddział  
5 7 f - B-219 Mariusz Jagosz za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 IIp1 Joanna Kołcon    
5 IIp1 Joanna Siwek    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN