Zastępstwa w dniu 14.06.2024 piątek
Paweł Bury
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 8 a - Edukacja dla bezpieczeństwa, B-218 Monika Jakubiec za nieobecny oddział  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, h1 Sławomir Piekarski za nieobecny oddział  
5 5 b(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 5 b(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 Dh1      
1 Dh1      
4 Dh1      
5 5b1      
6 5b1      
         
Justyna Dwornik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 7 d - Matematyka, A-111 Dorota Szymalska-Płonka za nieobecny oddział  
2 7 b(1) - Złączenie grup   cała 7b- A.Zacny  
3 7 c(1) - Informatyka, A-103 Iwona Bargiel złączenie grup  
5 7 b(2) - Złączenie grup   J.Kubera  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 SzŚ      
4 IP2 Alicja Pietraszek    
5 SzŚ      
         
Joanna Kołcon
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 8 a - Matematyka, A-113 Anna Bomba-Magiera    
3 6 c - Matematyka, A-113 Barbara Woźniak za l.0  
4 7 a - Matematyka, A-113 Urszula Gliszczyńska    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 IP1 Piotr Grocki    
3 Ip3 Agnieszka Stachowiak    
4 J3 Renata Paleczna    
         
Agnieszka Korzeniowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 8 a - Uczniowie przychodzą później      
2 7 c - Fizyka, B-219 Alicja Pietraszek za nieobecny oddział  
3 7 a - Chemia, B-119 Sławomir Piekarski    
4 7 d - Fizyka, B-219 Joanna Pietras-Kaps za nieobecny oddział  
5 8 b - Fizyka, B-219 Barbara Woźniak    
6 7 a - Fizyka, B-219 Iwona Bargiel    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 IIp2 Anna Damek    
3 IIp1 Anna Bomba-Magiera    
5 Ip1      
6 Ip1 Dawid Karcz    
         
Piotr Kwak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 d(1) - Wychowanie fizyczne, sp Alicja Simoni-Kramarz złączenie grup  
         
Katarzyna Ogorzelec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Wychowanie fizyczne -   6a -złączenie P.Sokalska, 6d -przychodzą później  
2 Wychowanie fizyczne - Złączenie grup   6a-złączenie U.Gliszczyńska, 6d -przychodzą później  
3 Wychowanie fizyczne - Złączenie grup   cała 7b-J.Kubera,7d dz -U.Gliszczyńska  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, s Kinga Zontek-Kwarciak    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 Dh2      
4 Dh2      
         
Magdalena Potempa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
0 8 b - Uczniowie przychodzą później      
1 8 b - Uczniowie przychodzą później      
2 7 b(2) - Język angielski, A-105 Aleksandra Zacny cała klasa  
3 6 d(1) - Język angielski, A-105 Kazimierz Skowron złączenie grup  
5 7 b(1) - Język angielski, A-105 Alicja Simoni-Kramarz cała klasa  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 IP2 Barbara Woźniak    
3 IP2 Monika Jakubiec    
         
Marzena Potempa
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 p2-3 Aneta Bizoń    
         
Tomasz Rupik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 6 a(1) - Wychowanie fizyczne, h3 Paulina Sokalska za nieobecny oddział  
2 6 a(1) - Wychowanie fizyczne, s Urszula Gliszczyńska za nieobecny oddział  
3 7 b(1) - Wychowanie fizyczne, s Jadwiga Kubera cała klasa  
5 5 b(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 5 b(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 5b2      
6 5b2      
         
Piotr Trojak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 7 d(1) - Wychowanie fizyczne, h2 Urszula Gliszczyńska za nieobecny oddział-cała 7d  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, h2 Kazimierz Skowron za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 Dh1      
3 Dh1      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN