Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

NASZA ŚWIETLICA UCZY, BAWI, WYCHOWUJE. U NAS CZASU NIKT NIE MARNUJE. TUTAJ CHĘTNIE SIĘ SPOTYKAMY I NIE TYLKO W ,,ZBIJAKA” GRAMY. A CO ROBIMY? NA ZDJĘCIACH ZOBACZYCIE… A KTO WIE? MOŻE DO NAS DOŁĄCZYCIE!

ZBIERAJ NAKLEJKI NA BYSTRZAKA DLA CHOREGO DZIECIAKA

Zachęcamy wszystkich ŚWIETLICZAKÓW do zbierania naklejek na BYSTRZAKI, które można otrzymać w Biedronce za zrobione zakupy. Oczywiście prośbę kierujemy do tych, którzy się w niej zaopatrują i nie zbierają naklejek dla siebie lub swoich bliskich. Może wspólnymi siłami uzbieramy odpowiednią ich ilość na maskotki, które następnie przekażemy małym podopiecznym ANDRYCHOWSKIEGO HOSPICJUM DOMOWEGO.

Naklejki można przynosić do pań szatniarek dyżurujących przy wejściach do naszej szkoły. Należy do nich dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą oraz ilością przyniesionych naklejek.

Pamiętajcie: RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

UWAGA ŚWIETLICZAKI! NAKRĘĆCIE SIĘ NA POMAGANIE!

Do 9 września w naszej szkole będzie trwała zbiórka plastikowych zakrętek, Można je zostawiać przy wejściach do szkoły od ul. Dąbrowskiego lub ul. Daszyńskiego. Prosimy dołączyć do nich karteczkę, na której należy napisać: imię, nazwisko, klasa oraz ilość (w kg) przyniesionych zakrętek. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla siedmiomiesięcznego Oliwierka z Wadowic cierpiącego na ostrą postać rdzeniowego zaniku mięśni (SMA), Dotknięte tą chorobą dziecko traci możliwość wykonywania ruchów ciała, samodzielnego oddychania, ssania i przełykania.

Pomóc może mu niezwykle kosztowna terapia genowa. Potrzebna jest jednak kolosalna suma- przeszło 10 mln zł.

Pamiętajcie: RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

realizacja strony internetowej - weboski