Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Biblioteka

Biblioteka szkolna znajduje się w nowym skrzydle szkoły, na drugim piętrze (sala 218). Posiada wypożyczalnię i dużą, jasną czytelnię. W skład obecnego księgozbioru wchodzą zasoby bibliotek: Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3. W ostatnich latach zostały one wzbogacone o wiele nowości książkowych z programów rządowych: „Książki naszych marzeń”, „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.
Biblioteka posiada stale uzupełniany zestaw lektur, szeroki wachlarz współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży. Księgozbiór podręczny znajdujący się w czytelni jest bogaty w encyklopedie, słowniki, leksykony i albumy. Literatura popularnonaukowa jest dostosowana do czytelnika młodszego i starszego, a zasób literatury pedagogicznej w większości spełnia potrzeby nauczycieli.

Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej,
która czynna jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 14.00.

realizacja strony internetowej - weboski