Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Dyrektor szkoły:

mgr Elżbieta Górska - Zborowska

Wicedyrektorzy:

mgr Bożena Ryczek, mgr Krystyna Ochmanek

Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie:

  • 1914 r. Leokadia Szałaśna
  • 1926 r. Wiktoria Dalewska
  • 1951 - 1958 Maria Wygoda
  • 1958 - 1972 Stefan Rekliński
  • 1972 - 1990 mgr Maria Kublin
  • 1990 - 2006 mgr Anna Gancarczyk
  • 2006 - 2013 mgr Piotr Ptak

KADRA PEDAGOGOGICZNA

  • Dyrektor mgr Elżbieta Górska-Zborowska
  • Wicedyrektor mgr Bożena Ryczek, mgr Krystyna Ochmanek
  • Pedagog szkolny mgr Dorota Jeleń, mgr Renata Luchowska
  • klasa 1a mgr Edyta Kukuła - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1b mgr Dorota Paździora - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1c mgr Marzena Kołodziejczyk - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1d mgr Danuta Wiktor - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2a mgr Barbara Czepiec - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2b mgr Lucyna Laszczak - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2c mgr Joanna Bury- edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2d mgr Anna Krupnik- edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2e mgr Urszula Kensiak- edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3a mgr Beata Wrona - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3b mgr Dorota Wołkowska - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3c mgr Aneta Bizoń - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3d mgr Anna Jura - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3e mgr Gabriela Samborska - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 4a mgr Joanna Kołcon - matematyka
  • klasa 4b mgr Alicja Pietraszek - plastyka
  • klasa 4c mgr Anna Góra-Kowalówka- biologia
  • klasa 4d mgr Anna Damek -j.angielski
  • klasa 5a mgr Joanna Siwek - j.polski
  • klasa 5b mgr Monika Jakubiec- j.polski
  • klasa 6a mgr Marzena Potempa - przyroda, geografia
  • klasa 6b mgr Anna Bomba - Magiera - matematyka
  • klasa 6c mgr Alicja Simoni - Kramarz - wychowanie fizyczne
  • klasa 6d mgr Urszula Gliszczyńska - j. polski
  • klasa 6e mgr Agnieszka Stachowiak - j. polski
  • klasa 6f mgr Dorota Warmuz -wychowanie fizyczne, logopeda
  • klasa 7a mgr Piotr Trojak - -wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • klasa 7b mgr Beata Śmiech - nauczyciel wspomagający
  • klasa 7c mgr Agnieszka Korzeniowska - fizyka, chemia
  • klasa 7d mgr Iwona Bargiel - j. niemiecki, religia
  • klasa 7e mgr Renata Paleczna - historia
  • klasa 7f mgr Dawid Karcz - matematyka, informatyka
  • klasa 8a mgr Barbara Woźniak - j. polski, wychowanie do życia w rodzinie
  • klasa 8b mgr Jadwiga Kubera - matematyka
  • klasa 8c mgr Kinga Zontek - Kwarciak - j. polski
  • klasa 8d lic. Magdalena Potempa - j. angielski
  • mgr Renata Adamczyk - wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Andrejko- j. niemiecki, tyflopedagog
  • mgr Paweł Bury - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Bożena Cinal - nauczyciel świetlicy
  • mgr Anna Damek - j. angielski
  • mgr Justyna Dwornik - matematyka, informatyka
  • mgr Marek Dziędziel - religia
  • mgr Jolanta Gałosz - geografia
  • mgr Piotr Gałosz - chemia
  • mgr Sylwia Gregorarz - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Piotr Grocki - informatyka, technika
  • ks.mgr Mariusz Jagosz - religia
  • mgr Beata Kalamus-Gądek - doradztwo zawodowe
  • mgr Magdalena Kubalka-Pluta - doradztwo zawodowe
  • mgr Ewa Kopcińska - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Piotr Kwak - wychowanie fizyczne
  • mgr Dominika Ligus - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Luchowska - pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Małgorzata Styła - rehabilitant
  • mgr Jan Makowiecki - wychowawca świetlicy
  • mgr Marta Makowiecka - nauczyciel wspomagający
  • lic. Marcelina Mikołajczyk - j. angielski
  • ks. mgr Paweł Nowak - religia
  • mgr Katarzyna Ogorzelec - wychowanie fizyczne
  • mgr Wiesława Panek - religia
  • mgr Franciszek Penkala- j. polski, wychowawca świetlicy
  • mgr Sławomir Piekarski - muzyka, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Joanna Pietras - Kaps - j. angielski
  • mgr Katarzyna Pikoń - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Sławomir Rola- historia, wos
  • mgr Magdalena Rupik - psycholog, logopeda
  • mgr Tomasz Rupik - wychowanie fizyczne
  • mgr Kazimierz Skowron - j. angielski
  • mgr Agnieszka Smolec- wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Sośniecka - Arabas - wychowawca świetlicy
  • mgr Paulina Sokalska- j. angielski
  • s. mgr Krystyna Strąk - religia
  • s. mgr Kazimiera Szumal - religia
  • mgr Dorota Szymalska - Płonka - j. angielski
  • mgr Regina Wocial - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Monika Wojewodzic - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Aleksandra Zacny- nauczyciel w oddziale przedszkolnym, j. angielski
  • mgr Monika Zaborowska - nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Żak - przyroda, geografia, nauczyciel wspomagający
  • Pracownicy obsługi i administracji

    • Alina Kozikowska
    • Justyna Kowala
    • Renata Kurzyniec
    • Iwona Stachura
    • Iwona Kempska
    • Agata Kierczak
    • Dorota Ryczek
    • Karolina Nawrot
    • Monika Baranowska
    • Zofia Węgrzyn
    • Agnieszka Nalborczyk
    • Maria Nigbor
    • Marzena Sordyl
    • mgr inż. Joanna Małysa
    • Natalia Orłowska
    • Iwona Bystrzycka
    • Magdalena Wiktor
    • Bożena Płonka
    • Bożena Rychter
    • Piotr Rychter
    • Dariusz Ligus
    • Krzysztof Sztuka
    • Edyta Żydek
    • Dorota Ślipko
    • Beata Witkowska
    • Edyta Mieszczak
    • Janusz Chmura

    realizacja strony internetowej - weboski