Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Lp.

Nazwisko i imię

dzień

godzina

sala

1.

Andrejko Anna

wtorek

13.35 – 14.35

212

2.

Bargiel Iwona

wtorek

14.40 – 15.40

112

3.

Bizoń Aneta

piątek

11.50 – 12.50

014

4.

Bomba-Magiera Anna

czwartek

14.30 – 15.30

104

5.

Bury Joanna

środa

12.35 – 13.35

205

6.

Bury Paweł

środa

15.30 – 16.30

hala sportowa

7.

Cinal Bożena

środa

15.25 – 16.25

107

8.

Dwornik Justyna

czwartek

14.35 – 15.35

103

9.

Gałosz Jolanta

środa

14.35 – 15.35

211

10.

Gałosz Piotr

środa

14.35 – 15.35

119

11.

Gliszczyńska Urszula

wtorek

15.25 – 16.25

215

12.

Góra-Kowalówka Anna

czwartek

14.35 – 15.35

118

13.

Górska-Zborowska Elżbieta

wtorek

14.00 – 15.00

gabinet dyrektora

14.

Gregorarz Sylwia

środa

12.45 – 13.45

205

15.

Grocki Piotr

czwartek

15.20 – 16.20

117

16.

Jagosz Mariusz

poniedziałek

14.35 – 15.35

107

17.

Jakubiec Monika

czwartek

13.35 – 14.35

111

18.

Jeleń Dorota

piątek

12.00 – 13.00

102

19.

Karcz Dawid

środa

13.45 – 14.45

219

20.

Kołcon Joanna

piątek

14.30 – 15.30

113

21.

Kołodziejczyk Marzena

poniedziałek

11.35 – 12.35

208

22.

Kopcińska Ewa

czwartek

14.00 – 15.00

biblioteka

23.

Korzeniowska Agnieszka

środa

14.40 – 15.40

119

24.

Krasoń Agnieszka

wtorek

13.45 – 14.45

107

25.

Krupnik Anna

środa

7.50 – 8.50

115

26.

Kubera Jadwiga

poniedziałek

14.00 – 15.00

218

27

Kwak Piotr

wtorek

16.00 – 17.00

hala sportowa

28.

Laszczak Lucyna

środa

13.35 – 14.35

206

29.

Lechowicz Patrycja

czwartek

12.40 – 13.40

114

30.

Ligus Dominika

wtorek

15.30 – 16.30

przedszkole

31.

Luchowska Renata

czwartek

15.10 – 16.10

216

32.

Ludwin Dariusz

środa

14.30 – 15.30

107

33.

Makowiecka Marta

czwartek

13.35 – 14.35

104

34.

Makowiecki Jan

wtorek

10.30 – 11.30

świetlica

35.

Mikołajko Joanna

poniedziałek

15.00-16.00

przedszkole

36.

Ochmanek Krystyna

czwartek

14.30 – 15.30

gabinet wicedyrektora

37.

Ogorzelec Katarzyna

środa

15.30 – 16.30

hala sportowa

38.

Paleczna Renata

piątek

13.45 – 14.45

101

39.

Paździora Dorota

poniedziałek

12.35 – 13.35

203

40.

Penkala Franciszek

wtorek

9.00 – 10.00

świetlica

41.

Piekarski Sławomir

poniedziałek

15.30 – 16.30

107

42.

Pietras-Kaps Joanna

czwartek

14.30 – 15.30

013

43.

Pietraszek Alicja

poniedziałek

14.40 – 15.40

107

44.

Pikoń Katarzyna

wtorek (co 2 tyg.)

13.00 - 14.00

biblioteka

45.

Potempa Magdalena

poniedziałek

13.35 – 14.35

105

46.

Potempa Marzena

środa

14.30 – 15.30

107

47.

Rola Sławomir

poniedziałek

14.30 – 15.30

213

48.

Rupik Tomasz

poniedziałek

13.45 – 14.45

hala sportowa

49.

Ryczek Bożena

poniedziałek

14.00 – 15.00

gabinet wicedyrektora

50.

Samborska Gabriela

czwartek

12.35 – 13.35

012

51.

Simoni-Kramarz Alicja

poniedziałek

14.30 – 15.30

hala sportowa

52.

Siwek Joanna

piątek

13.35 – 14.35

108

53.

Skowron Kazimierz

czwartek

14.30 – 15.30

214

54.

Smolec Agnieszka

środa

15.00 – 16.00

przedszkole

55.

Sokalska Paulina

środa

13.40 – 14.40

107

56.

Sośniecka-Arabas Renata

piątek

10.30 – 11.30

świetlica

57.

Stachowiak Agnieszka

piątek

12.50 – 13.50

111

58.

Szymalska-Płonka Dorota

poniedziałek

14.45 – 15.45

210

59.

Śmiech Beata

wtorek

14.00 -15.00

209

60.

Trojak Piotr

wtorek

14.30 – 15.30

hala sportowa

61.

Warmuz Dorota

piątek

13.40 – 14.40

gabinet logopedy

62.

Wiktor Danuta

poniedziałek

12.30 – 13.30

101

63.

Wojewodzic Dorota

poniedziałek

14.00 – 15.00

102

64.

Wojewodzic Monika

środa

12.35 – 13.35

204

65.

Woźniak Barbara

poniedziałek

14.35 – 15.35

106

66.

Zaborowska Monika

poniedziałek

13.00 – 14.00

przedszkole

67.

Zacny Aleksandra

czwartek

12.35 – 13.35

201

68.

Zontek-Kwarciak Kinga

poniedziałek

13.30 – 14.30

217

69.

Żak Renata

I i III wtorek

7.00 – 8.00

107


realizacja strony internetowej - weboski