Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
29 września 2022
Akcja ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę”

Od 2 października rozpoczynamy w naszej szkole coroczną akcję ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę". Będziemy zbierać kasztany i żołędzie. Zostaną one przeznaczone na dokarmianie leśnej zwierzyny w okresie zimowym. Umieszczone w odpowiednich

29 września 2022
Zbiórka nakrętek - podziękowanie

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za udział w akcji ,,Nakręć się na pomaganie”. Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu zebrano bardzo dużą ilość plastikowych nakrętek na rzecz Oliwierka Komana chorego na SMA. Zostały one przekazane do

28 września 2022
Program Rządowy „Laboratoria Przyszłości”

Otrzymaliśmy również dofinansowanie w kwocie 229 200,00 zł do zakupu pomocy dydaktycznych w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”.

26 września 2022
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Priorytet 3