Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
28 lipca 2021
25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego zazwyczaj kojarzy się z uroczystą akademią, pięknym programem artystycznym. Niestety, w tym roku, podobnie jak w poprzednim, było inaczej z powodu pandemiii obowiązkowego reżimu sanitarnego.

25 czerwca 2021
Osiem lat minęło…

24 czerwca na hali sportowej pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Uroczysta akademia rozpoczęła się o 15:30. Wzruszeniom nie było końca. Młodzież wraz z wychowawcami przygotowała piękny program artystyczny, mimo że nie było zbyt wiele czasu na

realizacja strony internetowej - weboski