Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
13 czerwca 2021
Szalone lata 80 w Dwójce

11 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień tematyczny "Szalone lata 80"

13 czerwca 2021
"Każdy znaczek wspiera misje" i "Opatrunek na ratunek"

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcje charytatywne w Naszej Szkole, a w szczególności Świetlicy Szkolnej, nauczycielom oraz klasie 2d, 3c, 3d, 3e i 6f wraz z wychowawcami.

12 czerwca 2021
realizacja strony internetowej - weboski