Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
28 lutego 2024
25 lutego 2024
Nabór przedszkole

Link do naboru

14 lutego 2024
Walentynki w SP2

W ostatni dzień przed feriami w naszej szkole odbył się koncert Walentynkowy. Było głośno, wesoło i kolorowo. Sami zobaczcie!

14 lutego 2024
realizacja strony internetowej - weboski