Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Wakacje dobiegły końca, 2 września nasze uśmiechnięte i wypoczęte przedszkolaki powróciły do swoich pań, i kolorowych sal przedszkolnych. Liczną grupę tworzyły też dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg placówki, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania.

Jak wiemy, początki te nie zawsze są łatwe, ale wszyscy staramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie uczestniczą w życiu przedszkola.

Życzymy im dużo satysfakcji i zadowolenia z dokonań dzieci.

W bieżącym roku szkolnym funkcjonować będą trzy 25 osobowe grupy:

• grupa „Biedroneczki” - dzieci 3-4 letnie, nauczyciel wychowawca Dominika Ligus, nauczyciel Sylwia Gregorarz oraz pomoc nauczyciela Agata Kierczak.

• grupa „Pszczółki” - dzieci 4-5 letnie, nauczyciel wychowawca Agnieszka Smolec, nauczyciel Regina Wocial, pomoc nauczyciela Magdalena Wiktor.

• grupa „Motylki” - dzieci 6 letnie, nauczyciel wychowawca Monika Wojewodzic, nauczyciel Regina Wocial, pomoc nauczyciela Iwona Bystrzycka.

W każdej z wyżej wymienionych grup odbywać się będzie język angielski, który poprowadzi pani mgr Dorota Szymalska-Płonka. Inne zajęcia w najstarszej grupie to religia z siostrą Krystyną Strąk oraz szachy prowadzone przez panią mgr Lucynę Laszczak.

Wszystkim dzieciom życzymy samych radosnych chwil w naszym przedszkolu oraz okazji do zdobywania nowych doświadczeń i nawiązywania wspaniałych przyjaźni.

realizacja strony internetowej - weboski