"Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"

,,Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo" Pod takim tytułem odbył się po raz kolejny w naszej szkole Gminny Konkurs dla klas drugich.

Dwuosobowe zespoły z 11 gminnych szkół spotkały się, by ,,rywalizować" w sześciu konkurencjach związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Uczniowie z zapałem redagowali hasła, rozwiązywali quiz o zdrowiu, starali się prawidłowo przejść przez jezdnię, z zasłoniętymi oczami odgadywali nazwy różnych produktów, wykorzystując wszystkie zmysły oprócz wzroku. A wszystko to pod okiem jury złożonego z przedstawiciela Policji, Straży Miejskiej oraz emerytowanej nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Każdy, bez wyjątku, zespół biorący udział w konkursie, wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem - dlatego wszyscy zasłużyli na wielkie brawa. Uczniom oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy.