Biblioteczny Konkurs na Projekt Niesamowitej Skarpety

Nagrodzeni w Konkursie na Projekt Niesamowitej Skarpety (bohaterki książek Justyny Bednarek)

Grand Prix:

Mikołaj Frysztak z kl. I c, Emilia Powroźnik z kl. II d

I miejsce:

Paulina Koryga z kl. 3a, Kinga Koczur z kl. I c, Milena Mikuła z kl. I a, Tymoteusz Wiśniewski z kl. I c, Amelia Koryga z kl. III a, Natalia Krupnik z kl. III a, Zofia Sałapatek z kl. III a

II miejsce:

Aleksandra Jantos z kl. I c, Mikołaj Potoczny z kl. I c, Zofia Oliwa z kl. II a, Milena Górska z kl. I a, Kuba Michalik z kl. III a, Karolina Sordyl z kl. III a, Aleksandra Michalik z kl. I c, Tomasz Warchał z kl. I d, Jagoda Ogorzałek z kl. III a, Weronika Wnęczak z kl. II c

III miejsce:

Martyna Prus z kl. III a, Aleksandra Kudłacik z kl. I c, Julia Prus z kl. I c, Kalina Zaśko z kl. I a, Tymoteusz Wojtyła z kl. I c, Anna Balon z kl. II b, Kuba Balon („Motylki”-gr. przedszkolna), Julia Schabowicz z kl. II d, Alicja Dziob z kl. I c, Hanna Marczyńska z kl. I c, Michał Gondko z kl. I c, Stanisław Fujawa z kl. I c