Kangur Matematyczny 2021

W czwartek, 22 kwietnia, kolejny już raz w naszej szkole odbędzie się konkurs Kangur Matematyczny.

W tym roku uczniowie będą w nim startować na dwa sposoby.

Pierwszy odbędzie się w szkole, gdzie uczniowie w poszczególnych salach będą rozwiązywać test, na który będą mieć 75 min. Start 9.00. Uczniowie spotykają się o 8.50 przy wyznaczonej sali. Każdy przynosi przybory do pisania

Drugi w wersji zdalnej w domu. W tym przypadku uczniowie będą mieli na rozwiązanie 90 min. Start 9.00.

Zadania dla nich, jak i karta odpowiedzi będą udostępnione na tej stronie w dniu konkursu.

Uczniowie będą musieli sobie te zadania (i kartę odpowiedzi) pobrać na swój komputer. Plik z zadaniami będzie wymagał wprowadzenia hasła, które udostępnimy TUTAJ przed samym konkursem. Od razu po zakończeniu pisania uczeń musi przesłać kartę odpowiedzi mailem na adres dkarcz3@sp2.andrychow.eu. Kartę proszę zapisać jako swoje imię i nazwisko (np. Jan Kowalski 2A)

Bardzo prosimy o zapoznanie się ze wzorem karty odpowiedzi, a także dokładnie przeczytać instrukcję dla ucznia!

Uczniowie piszący konkurs zdalnie powinni przed konkursem (8.50) połączyć się online przez MS Teams (w kalendarzu Teams będzie taka możliwość). W przypadku problemów (oby ich nie było) będzie można jeszcze o coś zapytać. Na czas konkursu uczeń powinien być online (tak jak podczas pisania sprawdzianu).

Przypominamy jeszcze kategorię dla poszczególnych klas

Żaczek – klasa 2

Maluch – klasa 3 i 4