Konkurs Ekologiczny


Nasi uczniowie wiele razy dowiedli, że zagadnienie ekologii nie jest im obce. Często uczestniczą w zbiórkach surowców wtórnych, akcjach " Sprzątania świata" i niewątpliwie mają już sporą wiedzę dotyczącą działań proekologicznych, które mają zapobiegać niszczeniu środowiska naturalnego. Taką wiedzą na najwyższym poziomie mieli okazję pochwalić się tegoroczni uczestnicy dwudziestej dziewiątej edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego, który odbył się 16 listopada w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Dwoje trzecioklasistów z naszej szkoły zmierzyło się z trudnym testem konkursowym pod hasłem „Czystym powietrzem oddychajmy, śmieci nie spalajmy” . Bardzo się cieszymy, że w gronie laureatów jest Emilia Wcisło z klasy 3c, która zajęła 3 miejsce, natomiast Olaf Gwożdziewicz z 3 b uplasował się tuż za podium. Gratulujemy naszym uczniom ogromnej wiedzy oraz umiejętności wykorzystania jej w praktyce!