Olimpiada Pierwszaków

Już po raz dwunasty odbyła się w naszej szkole ,,Gminna Olimpiada Pierwszaków".
Dzieci i opiekunów serdecznie przywitała pani Dyrektor Elżbieta Górska - Zborowska, a sygnał do rozpoczęcia zawodów dał Zastępca Burmistrza Andrychowa pan Wojciech Polak. Gościem na Olimpiadzie był również, jak co roku, pan Andrzej Szafrański - Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty w Andrychowie.
Celem spotkania było zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej oraz wzbogacanie przeżyć poprzez współzawodnictwo. Humory dopisywały. Jedni wygrywali, drudzy przegrywali, ale wszyscy bawili się świetnie. Olimpiada była okazją do spotkania się dzieci z sąsiadujących ze sobą szkół podstawowych i konfrontacji własnych umiejętności z umiejętnościami rówieśników.
Zmęczeni trudami zawodów uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom, a zdobywcy I, II i III miejsca dodatkowo piłki.
Zwyciężyli :
I miejsce - Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach - Bolęcinie
II miejsce - Zespól Szkół Samorządowych w Inwałdzie
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.