Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do XIV edycji Kampanii Społecznej No Promil – No Problem, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek” z siedzibą w Wieliczce.

Głównym celem kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy. W ramach kampanii zachęcamy uczniów oraz rodziców do udziału w konkursach tj.(literacki, plastyczny, multimedialny) indywidualny lub rodzinny.

Życzymy ciekawych pomysłów – pedagodzy szkolni.

Regulaminy konkursów:

Konkurs dla rodzin

Konkurs indywidualny

Karta zgłoszeniowa - dla rodzin

Karta zgłoszeniowa - indywidualny