Szkolny konkurs recytatorski

9 marca, w piątek, w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci”, przeznaczony dla klas I-V, a dla klas szóstych i siódmych – 13 marca. Recytatorzy byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III, IV – V i VI – VII. Wszyscy byli wspaniale przygotowani i pięknie się zaprezentowali.

Oto wyniki:

Klasy 1 – 3

Grand Prix: Emilia Wawro (2b) i Helena Króliczek (1a)

I miejsce: Oliwia Bogdał (1b), Weronika Wróbel (3c) i Anna Mrzygłód (3c)

II miejsce: Ida Węglarz (1b) i Maria Olszewska (3d)

III miejsce: Lena Kosek (1d)

Wyróżnienia: Patryk Gacek (1d), Maksymilian Pietraszek (2a), Natalia Prus (2a), Weronika Sasuła (3f), Zuzanna Babik (3f), Sara Lewandowska (3f)

Grand Prix: Wiktoria Dyrcz (4d) i Zbigniew Stachowiak (5a)

I miejsce: Patryk Zadora (5a), Martyna Piszczek (5b), Zuzanna Stachura (5c), Szymon Toka (5d), Amelia Sitarz (5d), Filip Rajda (5d)

II miejsce: Franciszek Nowak (4d), Jagoda Radke (4d), Mikołaj Lupa (4f), Alicja Pabiś (5b), Milena Borgosz (5d), Julia Kołodziejczyk (5b)

III miejsce: Otylia Nowak (4d), Patrycja Wykręt (4d), Joanna Parkhomei (4c), Michał Zaśko (4c), Tatiana Koman (5b)

Wyróżnienia: Martyna Stuglik (5c), Julia Brońka (4c), Artur Szymczak (4f), Iga Pawlik (4f)

Klasy 6 – 7

Grand Prix: Weronika Oboza (7c), Julia Łysoń (6c), Tymoteusz Małecki (7a)

I miejsce: Łukasz Miarka (7d) i Martyna Orkisz (7d)

II miejsce: Monika Saferna (6b), Mateusz Gawęda (6a) i Patrycja Micorek (6a)

III miejsce: Patrycja Bogunia (7a)

Zwycięzcy będą nas reprezentować na gminnym konkursie recytatorskim ,,Spotkanie z poezją dla dzieci”, który odbędzie się 23 marca w Sułkowicach – Bolęcinie. Są to: Emilia Wawro (2b), Helena Króliczek (1a), Wiktoria Dyrcz (4d), Zbigniew Stachowiak (5a), Weronika Oboza (7c), Julia Łysoń (6c).

16 marca w ZSS w Rzykach odbędzie się gminny konkurs recytatorski dla klas siódmych, poświęcony bajkom polskich poetów. Reprezentować nas będą: Tymoteusz Małecki (7a), Łukasz Miarka (7d) i Martyna Orkisz (7d).

Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów