Turniej szachowy już za nami !

W sobotę 19 X 2019 r. odbył się kolejny Szkolny Turniej Szachowy. W tym roku, co cieszy organizatorów, dopisali uczestnicy: 22 uczniów z kl. I - III i 7 uczniów z kl. IV - VII. Rozegrano 5 rund.

Kategoria kl. 1

I miejsce- Krystian Skalecki kl. Ib

II miejsce – Aleksander Kłosok – Kuder kl. Ib

III miejsce – Jan Olszewski kl.Ic

Kategoria kl. 2

I miejsce- Łukasz Talar kl. IIc

II miejsce – Bianka Swakoń kl. IIc

III miejsce –Aleksandra Piekiełko kl. IIc

Kategoria kl. 3

I miejsce- Dawid Stachura kl. IIIc

II miejsce – Wojciech Dziedzic kl. IIIc ex aequo Stanisław Nowak kl. IIIc

III miejsce – Szymon Malczyk kl.IIIa ex aequo Kacper Witkowski kl.IIIa

Kategoria kl. 4 - 7

I miejsce- Zbigniew Stachowiak kl. VIIa

II miejsce –Paweł Magiera kl. VIc ex aequo Mateusz Skupień kl.Vb

III miejsce – Michał Zaśko kl. VIc

Mamy nadzieję, że tegoroczne szkolne zawody szachowe staną się dodatkową zachętą dla pozostałych uczniów do zgłębiania tajników gry w szachy. Bowiem szachy to wspaniała gra, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi: uczy logicznego myślenia, przewidywania, sportowego współzawodnictwa, refleksu i cierpliwości.

Serdeczne podziękowania dla p. Jacka Gondko, który , jak co roku, był głównym sędzią turnieju.

Gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym! Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i atmosferę świetnej zabawy!