Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!

Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego Małopolska Policja wraz z partnerami ogłaszają konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego pn. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”, mający na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców – seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia.

Każdy uczeń ze szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej, który weźmie udział w konkursie może przesłać pracę w postaci zdjęcia/grafiki lub w formie reportażu (reportaż do pięciu zdjęć). Oczywiście praca może być narysowana kredkami, pisakami czy namalowana farbami, a następnie sfotografowana i przesłana na do nas.

Trzy najbardziej pomysłowe prace w dwóch kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zostaną nagrodzone. Autorzy zwycięskich projektów otrzymają m.in. tablet, czytnik e-book czy książkę.

Naprace konkursowe czekamy do 22 listopada 2022 roku.

Można ją przesłać za pośrednictwem e-maila: wnuczekedukuje@malopolska.policja.gov.pl , poczty/przesyłki kurierskiej lub dostarczyć osobiście na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie Wydział Prewencji, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków.

Regulamin