Mikołajki #LaboratoriaPrzyszłości

Ho, ho, ho!...to dźwięki, które 6 XII słyszane były zapewne wielokrotnie w naszej szkole. A to za sprawą ukochanego przez dzieci Świętego.

Nie inaczej było podczas przedstawienia przygotowanego dla całej najmłodszej społeczności szkolnej przez uczniów klasy 3a i 3c pod czujną opieką i w reżyserii swoich wychowawczyń.

W oczekiwaniu na spodziewane, ale jak zawsze ukradkowe przybycie Św. Mikołaja, z mnóstwem prezentów, mogli oni zobaczyć jak dzieci próbują " Ratować święta", które właśnie przez ich niewłaściwe zachowanie były zagrożone. Na szczęście dzięki dobrym radom babci, wróżki, Kopciuszka czy nawet krasnoludków, które pojawiły się na scenie, zrozumiały swój błąd i postanowiły zmienić postępowanie. To spodobało się wszystkim, ale najważniejsze, że docenił to Mikołaj, który postanowił powrócić i ogłosić:" Ho, ho, ho...Wróciłem, święta muszą się odbyć.....".

Warto też dodać, że na scenie wirowały przepięknie "udekorowane" bombki, które również dawały głównym bohaterom wskazówki i oczywiście nie mogło zabraknąć świątecznych piosenek, a także wielu pomocników Świętego Mikołaja. A wszystko to rozegrało się w świąteczno- zimowej scenerii, która przypomniała, że Boże Narodzenie tuż, tuż!

Podczas występu wykorzystano kamerę oraz sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach Programu #Laboratoria Przyszłości. Zmagania sceniczne naszych młodych aktorów nagrywał uczeń klasy ósmej Kryspin Adamczyk. Wkrótce zamieścimy link do obejrzenia filmiku.