PODSUMOWANIE AKCJI ,,ZNACZKI ZBIERAMY-MISJE WSPIERAMY”

Miło nam poinformować, że podsumowaliśmy tegoroczną akcję ,,Znaczki zbieramy- misje wspieramy”. Osobą najbardziej zaangażowaną w zbiórkę ostemplowanych znaczków pocztowych był ŁUKASZ SORDYL z klasy 4a. Tym samym zdobył puchar oraz tytuł

EKOMANIAK

2021/2022.

Łukaszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Ogromne podziękowania należą się także Franciszkowi Babikowi z klasy 3c oraz Piotrowi Byrskiemu , którzy również bardzo zaangażowali się w akcję. Wszystkim uczestnikom zbiórki bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszych działań na rzecz ochrony środowiska oraz pomocy potrzebującym.

Organizatorem akcji jest Referat Misyjny z Pieniężna. Zebrane znaczki są zamieniane na środki finansowe, dzięki którym wspierana jest praca misjonarzy i misjonarek na całym świecie.