Wielka Zbiórka Surowców Wtórnych

W dniach 8-10 czerwca można wziąć udział w WIELKIEJ ZBIÓRCE SUROWCÓW WTÓRNYCH zorganizowanej w naszej szkole. Już wcześniej na tej stronie informowaliśmy, że taka akcja odbędzie się po powrocie wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej. Ponieważ już to nastąpiło – ruszamy ze zbiórką.

Poniżej przypominamy co zbieramy:
- plastikowe nakrętki
- zużyte baterie
- stare telefony komórkowe - nawet najstarsze modele
- ostemplowane znaczki, wycięte z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera)
- opakowania po kleju ,,AMOS”

Każdy ,,rodzaj surowca” należy spakować do oddzielnego worka, do którego należy dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą oraz liczbę sztuk przyniesionych surowców (np. 27 sztuk baterii).

Surowce (Z DOŁĄCZONYMI KARTECZKAMI) można przynosić w dniach 8 – 10 czerwca do pań szatniarek dyżurujących przy wejściach do naszej szkoły. W razie pytań odnośnie zbiórki prosimy o kontakt z p. Janem Makowieckim.