Znaczki zbieramy - misje wspieramy

Przypominamy, że jak co roku w naszej szkole trwa akcja ,,Znaczki zbieramy- misja wspieramy”.

W ramach pomocy misjom zbieramy ostemplowane znaczki, wycięte z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera). Takie znaczki mają swoją wartość.

Dlatego też nie wyrzucaj ich do kosza tylko je zachowaj, a w czerwcu zorganizujemy ich zbiórkę. Następnie zostaną one przesłane na adresReferatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie. Fundusze ze sprzedanych znaczków (tzw. makulatura filatelistyczna) zostaną przeznaczone na animację misyjną.

Tak małym wysiłkiem możemy zrobić dużo dobrego!

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w dzieło pomocy misjom.

Przypominamy, że na osobę najbardziej zaangażowaną w akcję czeka nagroda- niespodzianka!