Żonkilowy początek jesieni

Tradycyjnie postanowiliśmy przywitać jesień w naszej szkole KWESTĄ ŻONKILOWĄ, na rzecz dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów, a także dla jednego dziecka, które potrzebuje wparcia.

Uwaga, nie chodzi o wsparcie naszej akcji wielkim kwotami, wystarczy symboliczna złotówka, bądź kilka złotych.

Jeżeli tylko możesz. wesprzyj naszą kwestę. Pieniądze zostaną przeznaczone na: torty urodzinowe oraz na prezenty mikołajkowe, urodzinowe i świąteczne dla dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów z siedzibą w Andrychowie, a także, a może przede wszystkim, na wsparcie jednego z naszych uczniów, który potrzebuje środków na operację.

Uwagi praktyczne:

1. Zbiórkę przeprowadzimy w dniach od 20.09. do 22.09.

2. W czasie przerw na korytarzach szkolnych kwestować będą nasi wolontariusze. Puszki pozostawimy też w szatniach szkolnych.

Już dziś gorąco dziękujemy za wsparcie naszej kwesty!!!!