Dzień Babci i Dziadka

W dniu 27.01.23 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W życiu i serduszku każdego dziecka dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze babeczkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?? Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z wszystkich grup przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy przedszkolak własnoręcznie wykonał dla swoich kochanych dziadków drobny upinek . Po występie zostały wręczone prezenty, by później wspólnie spędzić czas przy specjalnie przygotowanych stołach pełnych łakoci.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.