Dzień piżamy

,,W przedszkolu Dzień Piżamy mamy,więc je wszyscy zakładamy. Tę w panterkę czy karteczkę, by wyróżniać się troszeczkę ".
W dniu 1 kwietnia przedszkolaki świętowały Dzień Piżamy, przynosząc w tym szczególnym dniu swoją ulubioną piżamkę. Po rozgrzewających ćwiczeniach oraz zabawach muzyczno ruchowych, dzieci zaprezentowały swój strój na piżamowym pokazie mody, przełamując tym samym nieśmiałość podczas wystąpienia na forum. Podczas piżamowego dnia przedszkolaki podejmowały aktywności z wykorzystaniem chusty animacyjnej, gumy. Odbyły się również wybory Miss i Mistera piżamy- wg braw przyznawanych przez całą grupę za najciekawszą piżamę. Na koniec przygotowany został seans piżamowy -Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę, zajadajżc pyszny popcorn ☺️ To był ciekawy dzień, inny niż wszystkie do tej pory, a przedszkolaki chętnie chciałyby go powtórzyć.