Dzień Pluszowego Misia

 Pluszowy miś to ukochany przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. O święcie tej postaci nie zapomniały dzieciaki z naszego przedszkola,które przypada 25 listopada. Każdy przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie, duże, brązowe, białe, szare, jednak każdy był uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, słuchały bajek, bawiły się przy piosenkach o misiach, brały udział w zabawach tanecznych, ruchowych, konkursach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne . Odbył się " misiowy eksperyment ", nie zabrakło również fotobudki pod hasłem : zgadnij kto jest misiem. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe , że mogły spędzić tyle czasu ze swymi ulubieńcami oraz pokazać je kolegom i koleżankom. Mamy nadzieję, że misiowe spotkanie zostanie w pamięci naszych dzieci na długo.