Od Przedszkola do Idola – W królestwie bajek

Ze względu na trudną i dynamiczną sytuację epidemiczną i ograniczeniami z nią związanymi XV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W KRÓLESTWIE BAJEK” w 2021 r. odbył się w wersji on-line. Przesłuchania nagrań konkursowych, które zostały przesłane drogą elektroniczną do organizatorów, odbyły się 7 kwietnia 2021 r. w Wiejskim Domu Kultury im. R. Prystackiego w Zagórniku. Uczestnicy oceniani byli przez Jury w dwóch grupach wiekowych: I – dzieci w wieku 3 – 4 lata (15 zgłoszeń), II – dzieci w wieku 5 – 6 lat (24 zgłoszenia). Mamy zaszczyt ogłosić, że wyróżnienia zdobyły nasze zdolne wokalistki: Agata Jasiak (4lata) i Anna Balon (6lat), a nagrodę pocieszenia otrzymały Patrycja Gawęda (4lata) oraz Alicja Dziob( 5lat). Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.