Piknik Rodzinny

W dniu 28.05 w naszej Szkole odbył się rodzinny piknik, który dla naszych przedszkolaków był przy okazji uczczeniem Dnia Mamy oraz nadchodzącego Święta Dnia Taty. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13.00 uroczystą przemową Pani Dyrektor, po czym na scenie wystąpiły nasze przedszkolaki. Każda z grup przedstawiła swoje wiersze, piosenki, tańce, które spotkały się z dużymi owacjami i zachwytem rodziców. Na koniec przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty, po czym całymi rodzinami ruszyli na boisko sportowe, gdzie czekało mnóstwo atrakcji w specjalnie przygotowanych kącikach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, która w krótkim czasie się rozeszła. W kącikach plastycznych można było wymalować buzię. Na dzieci czekały również kolorowe skręcane balony: kotki, pieski, kwiaty. Nie obyło się bez ciast ciasteczek, babeczek upieczonych przez rodziców. Był także grill, wata cukrowa, stoisko z pysznymi zapiekankami, a dla spragnionych mnóstwo zimnych napojów. W kąciku ruchowym była dmuchana zjeżdżalnia, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Kolejną atrakcją była Ciuchcia, która oferowała przewóz dzieci w pobliskiej okolicy. Nie zabrakło również chętnych do oglądania pokazów wojskowych. Podczas imprezy cały czas towarzyszyła nam świetna muzyka i cudowne nastroje. Piknik był bardzo udany i pomimo kapryśnej pogody na twarzach dzieci i rodziców malował się uśmiech.

Fotorelacja z pikniku na facebooku szkoły.