Wycieczka

Dnia 31.03 dzieci z grupy ,,Motylki " i ,,Pszczółki " wybrały się do teatru do Wadowic na spektakl ,,Kot w butach ". Zawarta w bajce anegdota pokazuje jak sprytem można osiągnąć fortunę i rękę pięknej księżniczki. W tej oryginalnej adaptacji bajkowe postaci zaskakująco pasują do realiów współczesnego świata. W zabawny sposób zostajemy wprowadzeni w atmosferę dworu i intrygę Kota w butach. Doskonały ruch sceniczny, dowcipne piosenki i humor, z którego śmiały się dzieci i dorośli, a także kolorowe dekoracje i piękne kostiumy pozwalały uruchomić wyobraźnię widzów. Przedstawienie teatralne bardzo podobało się najmłodszym widzom, a szczególnie postać Kota w butach. Wyjazd był pełen wrażeń i cudownego nastroju !