Wyprawka do przedszkola na rok szkolny 2022/23

WYPRAWKA DLA DZIECI 3-4 LETNICH BIEDRONKI

Lista podstawowych materiałów poniżej.

Reszta artykułów uzupełniana będzie na bieżąco, zgodnie z zapotrzebowaniem. W związku z tym, prosimy o wpłatę 70 zł na ten cel.

kredki ołówkowe grube Bambino- 1 opakowanie 12 kolorów / podpisane
temperówka do grubych kredek 1 szt. / podpisana
ołówek HB 1 szt. / podpisany
teczka twarda na prace z gumką 1szt. / podpisana
ryza papieru ksero
chusteczki higieniczne 2 duże opakowania (wyciągane) 1 opakowanie chusteczek w wagonie
pantofle z gumką lub na rzepy - podpisane
podusia oraz kocyk w materiałowym worku / podusia oraz śpiworek w materiałowym worku - podpisane
ubranie na zmianę w razie "niespodzianek" w podpisanym materiałowym woreczku oraz kilka reklamówek jednorazowych

Książki dla dzieci z wydawnictwa WSIP zostały zamówione i będą rozdawane we wrześniu. Koszt dla dzieci 3-letnich 105 zł, dla dzieci 4-letnich 115 zł.

Wyprawkę prosimy dostarczyć w miarę możliwości w ostatnim tygodniu sierpnia w godz. od 9.00 do 15.00.

WYPRAWKA DLA DZIECI 4-5 LETNICH PSZCZÓŁKI

kredki ołówkowe grube Bambino- 1 opakowanie 12 kolorów / podpisane
temperówka do grubych kredek 1 szt. / podpisana
ołówek HB 1 szt. / podpisany
nożyczki z zaokrąglonymi końcami 1 szt. / podpisane
koszyczek na wyżej wymienione przybory
• patyczki/ liczmany do liczenia
• teczka twarda na prace z gumką 1szt. / podpisana
ryza papieru ksero
chusteczki higieniczne 1 duże opakowania (wyciągane) 1 opakowanie chusteczek w wagonie
pantofle z gumką lub na rzepy - podpisane
• ręcznik mały z pętelką do zawieszenia- podpisany
• kubeczki plastikowe 10szt
• strój do gimnastyki w worku materiałowym (podpisany każdy element: worek, spodenki, koszulka)

Książki dla dzieci z wydawnictwa WSIP zostały zamówione i będą rozdawane we wrześniu. Koszt dla dzieci 4-letnich 115 zł, dla dzieci 5-letnich 145 zł.

WYPRAWKA DLA DZIECI 5-6 LETNICH MOTYLKI

Lista podstawowych materiałów poniżej.

kredki ołówkowe cienkie trójkątne firmy Colorino Kids 1 opakowanie 8-12 kolorów / podpisane
temperówka do cienkich kredek 1 szt. / podpisana
ołówek trójkątny HB 2 szt. / podpisany
koszyczek na przybory / podpisany
• kredki Świecowe BAMBINO 1opakowanie/ podpisane
• zeszyt 32 kartkowy w kratkę i linię / podpisany (dzieci 6letnie)
• gumka do mazania/ podpisana
• teczka tekturowa z gumką 1 szt/ podpisana
• teczka skrzydłowa z gumką 1 szt/ podpisana
• kubeczki plastikowe 10szt
pantofle/ podpisane
• ręcznik mały z pętelką do zawieszenia/ podpisany

Książki dla dzieci z wydawnictwa WSIP zostały zamówione i będą rozdawane we wrześniu. Koszt dla dzieci 5-letnich 145 zł, dla dzieci 6-letnich 150 zł.