Dzień bez plecaka

12 kwietnia w naszej szkole był szczególnym dniem BEZ PLECAKA. Od samego rana korytarze zapełniały się różnymi rzeczami, do których można było „spakować” przybory szkolne.
Kreatywność, fantazja i nieprzewidywalność w wyborze tych przedmiotów wzbudzały radość i ożywczy entuzjazm. To jest właśnie to oblicze szkoły, którego tak nam brakowało w czasie pandemii. A wśród przyniesionych rzeczy nie brakowało klatek, dmuchańców, suszarek, futerałów, głośników, koszyków oraz innych „nie-plecaków”. Warto było dołączyć do innych placówek oświatowych, które również organizowały taki dzień, by doświadczyć szkoły radosnej i twórczej. Samorząd szkolny, organizator akcji, na pewno znów czymś ciekawym nas zaskoczy.