Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

17 marca 2023
św. Patryk

W piątek 17 marca, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Św. Patryka - irlandzkie święto narodowe i religijne.

16 marca 2023
Benefis i sukces rodzin w wojewódzkim konkursie

W dniu 7 marca 2023 r., odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom wojewódzkiego konkursu "Benefis Naszej Rodziny" adresowanego do rodzin wszystkich uczniów placówek oświatowych gmin Małopolski. Laureatami konkursu były rodziny,

16 marca 2023
Sindbad

15.03.23 przedszkolaki z grupy ,,Motylki" oraz ,,Pszczółki " udały się do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie na przedstawenie teatralne pt. ,,Sindbad ".

15 marca 2023
„O wesołym Sindbadzie żeglarzu…”

15 marca uczniowie klas Ic i IIa wybrali się na przedstawienie pt. „O wesołym Sindbadzie żeglarzu…” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Głównym bohaterem przedstawienia był jeden z najbardziej znanych i lubianych podróżników

15 marca 2023
Kulinaria Biedronek

15 marca grupa „Biedronki’ uczestniczyła w kolejnych warsztatach kulinarnych pt. „Smacznie i zdrowo”. Tym razem dzieci robiły wiosenne kanapki.

14 marca 2023
Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy Rodziców w dniu 16 marca (czwartek) 2023 r. w godz.16.00-17.00 na indywidualne konsultacje z nauczycielami

14 marca 2023
Konkurs Trzymaj Formę

W dniu 13.03.2023r. w szkole odbył się etap szkolny konkursu o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę”.

12 marca 2023
Dzień Bezpiecznego Internetu - przedstawienie

10 marca klasy IV - VIII obejrzały spektakl profilaktyczny: „Bezpieczny Internet”.

08 marca 2023
Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświato

W ramach zadania grantowego w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie prowadzone są zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczno- przyrodnicze dla trzech 8-osobowych grup, które tworzą uczniowie z klas II i III.

06 marca 2023
Zajęcia profilaktyczne dotyczące uzależnień behawioralnych

Klasy 3a, 3b oraz 3d uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Panią Izabelę Jończy-Chmiel, pedagoga, socjoterapeutę, pracującego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Andrychowie. Zajęcia odbywały się w oparciu o przyniesioną dla dzieci

Spotkania z panem aspirantem Rafałem Tlałką

W ramach zajęć profilaktycznych dotyczących „Bezpieczeństwa w sieci” klasy ósme wzięły udział w spotkaniu z policjantem p. aspirantem Rafałem Tlałką.

Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka

Głównym celem Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Czerniaka jest budowanie świadomości występowania czerniaka – złośliwego nowotworu skóry oraz kształtowanie odpowiedzialnych zachowań prozdrowotnych wśród młodzieży.

05 marca 2023
03 marca 2023
Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych

Dnia 3 marca w Naszej Szkole odbyły się Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas czwartych.

02 marca 2023
Program Stypendialny Horyzonty Edukacyjne Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego informuje, że do 31 marca trwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty (Fundacji EFC) realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rodziny Staraków. To kompleksowe wsparcie dla uczniów i uczennic przyznawane

01 marca 2023
Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu to akcja powstała z inicjatywy Komisji Europejskiej.

01 marca 2023
#LaboratoriaPrzyszłości - kl. 3d

Uczniowie klasy 3d podczas zajęć z edukacji informatycznej, uczyli się programować trasy robotów Photon.edu, zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

27 lutego 2023
Roboty są wśród nas

Do czego służą roboty? Jak wyglądają? Gdzie mają zastosowanie? Czy przyszłość świat będzie należeć do robotów? Co to są roboty humanoidalne? Takie i inne pytania zadawali sobie uczniowie klas trzecich podczas tygodnia zajęć "Nowoczesne technologie".

26 lutego 2023
Szkolne Powiatowe Zawody Pływackie

24 lutego odbyły się szkolne powiatowe zawody pływackie. Nasi uczniowie spisali się doskonale w kategorii klas 7-8 w grzbiecie

26 lutego 2023
Turniej o puchar Dyrektora SP nr 2 w Andrychowie

W dniu 23 lutego odbył się turniej czwórek siatkarskich o puchar Dyrektora SP nr 2 w Andrychowie. W turnieju wystąpiło 4 miejscowości Andrychów, Bielsko Biała , Będzin i Rzeszów.

22 lutego 2023
Dzień Babci i Dziadka #Laboratoria Przyszłości

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego uczniowie z klasy 1b i 2d gościli swoich najbliższych na uroczystości z okazji ich święta. Licznie przybyli goście, mieli okazję

20 lutego 2023