Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

08 lutego 2024
Spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej

6 lutego uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Bądź bezpieczny w ferie”, przeprowadzonych przez panią Elżbietę Drzazgę, przedstawicielkę Straży Miejskiej w Andrychowie. W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się w

#LaboratoriaPrzyszłości

Nauka nie musi być nudna

#LaboratoriaPrzyszłości

W ramach zajęć z edukacji technicznej uczniowie klasy 3a składali „ Inteligentne urządzenia" z klocków LEGO Education, pozyskanych w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości. Dzieci uczyły się współdziałania w grupie i pracy z instrukcją.

07 lutego 2024
Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

Już po raz kolejny uczniowie klas 1-3 z naszej szkoły, wzięli udział w corocznym Gminnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w oczach dziecka”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Inwałdzie.

06 lutego 2024
Bal Karnawałowy

5 lutego w naszej szkole dzieci z klas 1-3 miały swój bal karnawałowy. Wszyscy uczestnicy wsiedli na statek i wyruszyli w pełen przygód muzyczno-taneczny rejs. To była świetna zabawa, zobaczcie sami fotorelację.

02 lutego 2024
#LaboratoriaPrzyszłości

Dzięki udziałowi szkoły w programie ,,Laboratoria Przyszłości”, Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas IV- VIII karnawałową dyskotekę szkolną, która odbyła się 18.01.2024. Wykorzystano system nagłośnienia oraz wzmacniacz i mikser.

01 lutego 2024
29 stycznia 2024
Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami w dniu 1 lutego 2024 r.(czwartek).

25 stycznia 2024
I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

23 stycznia 2024r. kilku uczniów z klas 1-3, wzięło udział w I Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Panu”. Miło nam poinformować, iż Anna Zielińska z kl. 1d zdobyła I miejsce, a Liliana Pluciak z kl. 2a otrzymała wyróżnienie.

25 stycznia 2024
22 stycznia 2024
Dzień Babci i Dziadka

"Kochani dziś okazja rzadka, mamy Dzień Babci oraz Dziadka" - te właśnie słowa wybrzmiały w naszej sali gimnastycznej już w piątek 19 stycznia. Wtedy to właśnie uczniowie klas pierwszych zainaugurowali tegoroczne obchody tych wyjątkowych świąt.

15 stycznia 2024
Konkurs czytelniczy ,,Kto czyta, żyje podwójnie"

Za nami już dwa konkursy czytelnicze z lektur obowiązkowych dla klas siódmych i ósmych. Cieszymy się, że wzięło w nich udział tak wielu uczniów. Poziom był bardzo wysoki, a konkurencja ogromna. Główne nagrody (Grand Prix) to bony podarunkowe do

04 stycznia 2024
Dzień Kolędnika w SP2

Samorząd Szkolny zachęca do wzięcia udziału w SZKOLNYM DNIU KOLĘDNIKA.

27 grudnia 2023
List Ministra Edukacji

Wigilijki klasowe

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych a zarazem wyjątkowych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest wigilia. Dlatego też uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi paniami zasiedli przy pięknie udekorowanych stołach, łamali się opłatkiem,