Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

08 kwietnia 2021
Telefony zbieramy - Misje wspieramy!

Przypominamy, że cały czas można zbierać stare telefony komórkowe - nawet najstarsze modele. Dobrze, jeśli są sprawne i mają baterię, ale to nie jest konieczne. Jeśli to możliwe usuń z telefonu wszelkie dane osobiste. Takie telefony mogą przydać

08 kwietnia 2021
Znaczki zbieramy – Misje wspieramy!

Przypominamy, że w ramach pomocy misjom zbieramy ostemplowane znaczki, wycięte z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera). Takie znaczki mają swoją wartość.

Zbiórka zużytych baterii

Przypominamy, że w dalszym ciągu prowadzimy w naszej szkole zbiórkę zużytych baterii. Jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną i zdalne nauczanie o dokładnym terminie przynoszenia baterii poinformujemy po powrocie uczniów do szkoły.

Kaktus 2021

Z radością informujemy, że Kacper Fraś z kl. IIIc pod opieką mgr Anety Bizoń otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym KAKTUS 2021.Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego,

07 kwietnia 2021
Wyniki konkursu plastycznego "Autyzm - w niebieskim świecie"

30 marca 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej IV Powiatowego Konkursu Plastycznego AUTYZM - W NIEBIESKIM ŚWIECIE. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Wicestarosty Powiatu Wadowickiego i Burmistrza Andrychowa.

01 kwietnia 2021
Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego "Niezwykłe Przygody Kota"

Miło nam poinformować, że mamy już wyniki SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO na opowiadanie o ,,NIEZWYKŁYCH PRZYGODACH KOTA…”. Konkurs adresowany był do uczniów klas III. Jego celem było przede wszystkim rozbudzenie dziecięcej wyobraźni.

28 marca 2021
Zawieszenie stacjonarnej pracy w oddziałach przedszkolnych

Szanowni Rodzice, proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi zawieszenia stacjonarnej pracy w oddziałach przedszkolnych.Informacje MEiN

25 marca 2021
24 marca 2021

23 marca 2021
KAKTUS 2021

19.02.2021r. w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus” zorganizowany pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty.

23 marca 2021
19 marca 2021
Wraca zdalne nauczanie w klasach 1 - 3

Szanowni Rodzice,od 22 marca br. uczniowie klas 1-3 będą się uczyć w domu z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Taka organizacja pracy przewidziana jest do 9 kwietnia br. W dniach od 1 do 6 kwietnia trwać będzie wiosenna przerwa

18 marca 2021
Mała rzecz - wielka radość!

Uczniowie naszej szkoły pamiętają o chorych i cierpiących. Chętnie angażują się w akcje na rzecz wsparcia podopiecznych naszego andrychowskiego hospicjum.

16 marca 2021
Wyniki konkursu: „Podróże i wędrówki Jana Pawła II”

W konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II nagrody otrzymują:

15 marca 2021
Mini mistrzostwa

W marcu w Naszej Szkole odbyły się eliminacje i finał mini mistrzostw Europy w piłkarzykach. Do rozgrywek zgłosiło się ponad 30 drużyn dwu osobowych z klas drugich szkoły podstawowej. Każdy uczestnik wylosował kraj jaki reprezentował, zadaniem było

07 marca 2021
Konkurs "Świetlik"

9 marca zostanie przeprowadzony test konkursowy XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

realizacja strony internetowej - weboski