Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

01 października 2020
30 września 2020
Kredkobranie

Bardzo dziękujmy wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego małego sukcesu. Rodzicom, dzieciom i wychowawcom klas, którzy nie przeszli obojętnie wobec osób będących w potrzebie.

29 września 2020
28 września 2020
Informacja dla rodziców, którzy zdecydowali się wykupić dobrowolne ubezpieczenie NNW dla dzieci

Rodziców, którzy zdecydowali się wykupić dobrowolne ubezpieczenie od NNW prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU).

28 września 2020
22 września 2020
POLA NADZIEI

Uczniowie klasy 1a w ramach kampanii „Pola nadziei”, posadzili na klombie znajdującym się przed szkołą cebulki żonkili, które są międzynarodowym symbolem nadziei. W ten sposób dzieci chciały okazać solidarność z ludźmi chorymi, cierpiącymi.

22 września 2020
Bezpieczna droga do szkoły

22 września 2020 roku uczniowie klas pierwszych spotkali się z pracownikiem Straży Miejskiej – panią Elżbietą Drzazgą. Celem zajęć było poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznej drogi do szkoły.

21 września 2020
Spacerki

Spacery

18 września 2020
Płatność za obiady

Rada Rodziców zaproponowała, by dla chętnych rodziców w bieżącym roku szkolnym utrzymać możliwość płacenia za obiady przelewem na konto Rady.

17 września 2020
16 września 2020
Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkolnej świetlicy również świętowaliśmy Dzień Kropki.

14 września 2020
,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę"

Od 15 września rozpoczynamy w naszej szkole coroczną akcję ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę". Będziemy zbierać kasztany i żołędzie.

14 września 2020
Konkurs plastyczny "Dzień Anioła Stróża"

Z okazji Dnia Anioła Stróża zachęcamy uczniów klas I do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,ANIOŁ’’.

10 września 2020
Dostęp dla uczniów do Office 365

W przypadku nauczania zdalnego kontakt nauczycieli z uczniami i rodzicami odbywać się będzie między innymi poprzez aplikację Microsoft Teams w oparciu o środowisko Microsoft Office 365 dla Edukacji! Zachęcamy do skorzystania z filmu instruktażowego podczas

07 września 2020
Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami w dniach 9-10 września 2020r.

Konkurs "Świetlik"- ostateczny termin

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce, zmienił się ostateczny termin przeprowadzenia tegorocznej edycji Konkursu "Świetlik". Konkurs odbędzie się 9 września 2020 r. tj. w środę.

Inauguracja Roku Szkolnego w klasach I - III

,,Ślubuję na sztandar szkoły uczyć się pilnie i chętnie, szanować pracę swoją i innych ludzi, dbać o dobre imię szkoły i klasy, żyć uczciwie, Kochać swoją Ojczyznę i pracować dla niej kiedy dorosnę”

02 września 2020
Bezpieczeństwo uczniów w środkach transportu zbiorowego

Bardzo proszę zapoznać się z pismem ministrów: Edukacji Narodowej, Infrastruktury i Głównego Inspektora Sanitarnego:Bezpieczny powrót uczniów do szkółZasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii

Ogłoszenie starosty powiatu wadowickiego

Bardzo proszę zapoznać się z pismem starosty powiatu wadowickiego pismoDostęp do wymienionych w piśmie ankiet:ankieta dla mieszkańcówankieta dla przedsiębiorcówankieta dla organizacji pozarządowych

31 sierpnia 2020
Świetlica - komunikat!

Karty zgłoszenia dziecka na świetlicę w roku szkolnym 2020/2021 należy pobrać ze strony internetowej szkoły (O szkole--> Dokumenty) lub u wychowawców świetlicy i oddać do 2 września. Dzieci bez karty zgłoszenia nie mogą przebywać na świetlicy.

26 sierpnia 2020
Inauguracja roku szkolnego 2020/21

1 września zapraszamy klasy I na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego połączone z pasowaniem na ucznia, które odbędzie się w sali gimnastycznej. godz.8.30 klasa 1a i 1b godz.9.30 klasa 1c i 1d Wejście do sali gimnastycznej od ulicy

realizacja strony internetowej - weboski