Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

29 listopada 2019
"Baśń o Królowej Śniegu”

W dniu 28 listopada 2019 roku uczniowie klas 1-3 wspólnie z wychowawcami wzięli udział w spektaklu teatralnym pt. „Baśń o Królowej Śniegu” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Zbiórka mikołajkowa 2019 dla pacjentów GCZD

Przypominamy o zbiórce prezentów mikołajkowych dla pacjentów onkologii, hematologii i chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

"Cukierku, Ty łobuzie"

20 listopada 2019 r. z uczniami z klas I-III oraz 2 grupami przedszkolaków spotkał się pisarz Waldemar Cichoń, autor książek o kocie „Cukierku”.

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, nasi mali wolontariusze odwiedzili przedszkolaki, które obdarowali samodzielnie wykonanymi przez siebie karteczkami z misiakami.

25 listopada 2019
Gminny Konkurs "Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"

Dziewięć szkół z gminy Andrychów rywalizowało dzisiaj w konkursie ,,Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo”.

UWAGA! EKSPRESOWY KONKURS

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia ogłaszamy dla uczniów z klas I - III weekendowy konkurs plastyczny ,,MISIACZEK W SWOIM ULUBIONYM UBRANKU".

Bądź życzliwy

Z okazji przypadającego 21 listopada Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, nasi najmłodsi wolontariusze przygotowali niespodzianki.

Konkurs ekologiczny

"Dbam o to, co mnie otacza" to hasło tegorocznego XXVI Gminnego Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

20 listopada 2019
W świecie bombek....

W środę 20 listopada 2019r. uczniowie z klas Ib i IIc udali się do fabryki ozdób choinkowych w Bęble koło Krakowa.

Akcja SZLACHETNA PACZKA – prosimy o wsparcie

Wybraliśmy już rodzinę – pani Maria lat 76 i pan Piotr lat 52. Pani Maria pracowała w przedszkolu oraz w firmie produkcyjnej. Jej syn, pan Piotr, po wyjściu z wojska pracował jako ślusarz, ale zachorował i ma orzeczoną niezdolność do pracy.

Spotkania profilaktyczne

„ Siedzą dzieci w sieci. Szanse i zagrożenia, czynniki chroniące” W dniach 13 i 14 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 przeprowadzone zostały dwa spotkania. Dla rodziców klas I – III wykład prowadziła p. Anna Pilorz - pedagog, wychowawca w SPWD, MOPS

Pomagamy leśnym zwierzętom

W ramach współpracy z Kołem Łowieckim „ROGACZ” po raz kolejny przeprowadzono w naszej szkole akcję ,,POMÓŻMY ZWIERZĘTOM LEŚNYM PRZETRWAĆ ZIMĘ”.

Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE dla Koła PTTK ,,Chałupa” działającego przy ASM w Andrychowie, za pomoc i wspaniałą organizację akcji ,,CZYSTE BESKIDY WSPIERAMY!”.

18 listopada 2019
Półfinał wojewódzki w piłce nożnej halowej

W dniu 18 listopada uczniowie SP2 Andrychów brali udział w półfinałach wojewódzkich w piłce nożnej halowej.

16 listopada 2019
Szkolne Zawody Łucznicze

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie w sobotę - 16 listopada 2019 roku odbyły się Szkolne Zawody Łucznicze dla zawodników trenujących w Uczniowskim Klubie Sportowym „Herkules Bis".

15 listopada 2019
Podziękowanie

W dniach 7 i 8 listopada w naszej szkole odbyła się ogłoszona wcześniej zbiórka używanej odzieży dla dzieci i dorosłych.

14 listopada 2019
Malujemy bombki

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 13 listopada uczniowie z kl. II a i II d wybrali się do Fabryki Bombek ARMAR.

13 listopada 2019
Zawody powiatowe w Badmintona

Zawody powiatowe w Badmintona rozegrane zostały w Tomicach w dniu 12.11.2019 r

13 listopada 2019
Ortograficzny sukces

Pięcioro uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych woj. małopolskiego w tym roku szkolnym.

12 listopada 2019
Klasy 6c i 6e na wspólnej wycieczce

W dniu 5 listopada klasy 6c i 6e udały się na wspólną, jesienną eskapadę.

12 listopada 2019
Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami.

Narodowe Święto Niepodległości

Wolność to odpowiedzialność. Wolność to wyznaczanie granic. Wolność to własne zdanie i czyn, który nie rani.

No promil - no problem

W dniu 7 listopada o godz. 12.00 uczniowie klas IV – VIII utworzyli „łańcuszek trzeźwości” w ramach kampanii "No Promil - No Problem" wzdłuż ulic: Dąbrowskiego i Daszyńskiego.

08 listopada 2019
Finał Powiatowy w piłce nożnej halowej

W czwartek 7 listopada odbył się Finał Powiatowy w piłce nożnej halowej. Gospodarzem turnieju była drużyna SP2 Andrychów.

realizacja strony internetowej - weboski