Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

15 kwietnia 2019
09 kwietnia 2019
Sukcesy w konkursach kuratoryjnych

Z wielką dumą informujemy, że uczennice z naszej szkoły zostały finalistkami konkursów kuratoryjnych

08 kwietnia 2019
Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych -Oddziały Przedszkolne

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

05 kwietnia 2019
Szkolny Konkurs Ortograficzny

4 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas 4-6.

30 marca 2019
XV Spotkanie z poezją dla dzieci

Dnia 28 marca 2019 r. odbył się w Sułkowicach- Bolęcinie Gminny Konkurs Recytatorski "XV Spotkanie z poezją dla dzieci".

30 marca 2019
Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu, na całym świecie, obchodziliśmy w tym roku 5 lutego. Nasza szkoła zorganizowała kilka inicjatyw na temat bezpieczeństwa w sieci m.in. plastycznych, teatralnych. W czwartek podsumowaliśmy akcję.

Sukcesy naszych recytatorów

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w XVI gminnym konkursie recytatorskim ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”, który odbył się 26 marca w ZSS w Rzykach.

26 marca 2019
Sukcesy w konkursie "Mieszkam w Beskidach"

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach" dobiegł końca. Wiele tysięcy prac z różnych krajów, stworzyło przegląd twórczości tematycznie związanej z Beskidami, ich pięknem, bogactwem natury i folklorem ludzi tu żyjących. Konkurs

24 marca 2019
Dni Otwarte

W piątek, 22 marca, uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami udali się do szkół średnich na Dni Otwarte.

realizacja strony internetowej - weboski