Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

22 grudnia 2017
Szkolna Wigilia

22 grudnia miał w naszej szkole charakter świąteczny. Od rana trwały wigilie w klasach, które były okazją, aby złożyć sobie wzajemnie życzenia oraz wspólnie pośpiewać kolędy. Uczestniczyliśmy także w Szkolnej Wigilii. Zgromadziliśmy się na sali

19 grudnia 2017
Robimy ozdoby świąteczne

Uczniowie klas II b i III b z wychowawcami wspólnie zorganizowali przedświąteczne spotkanie z rodzicami.

Opatrunek na ratunek

Do 10 I 2018 r. trwa akcja "Opatrunek na ratunek". Zbieramy bawełniane bandaże oraz plastry dla szpitali w Afryce. Zainteresowanych odsyłamy do p. Bożeny Cinal(s.11d).

Aniołki z brzozy

Uczniowie kl. 3f wzięli udział w świątecznych warsztatach plastyczno-technicznych "Aniołki z brzozy", połączonych z seansem filmowym "Mikołaj w każdym z nas".

Aniołki z brzozy

14 grudnia 2017
Tydzień profilaktyki

W ramach tygodnia profilaktyki 5 grudnia 2017 roku klasy siódme miały przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez panią Grażynę Dyrlagę z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Andrychowie.

11 grudnia 2017
Nasi recytatorzy

Z radością informujemy, że nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w gminnym XXV Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Targanicach. W kategorii dzieci z klas IV – VI ze szkoły podstawowej Zbigniew Stachowiak (5a) zdobył II miejsce, a Natalia Kapela (5a)

08 grudnia 2017
W fabryce ozdób szklanych „Armar”

Wydmuchana ustami mistrza, okrągła, pękata, przystojna, wymalowana pięknie,brokatem zdobiona, pyszni się jak dama dostojna.Zawieszona na zielonej gałązce, puszy się lametą okryta, szklana, krucha, pięknej urody, bombka blaskiem światełek spowita.Teresa

08 grudnia 2017
Ogłoszenie

We wtorek 12 grudnia o godzinie 17:30 w sali nr 15 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

07 grudnia 2017
Odwiedziny Świętego Mikołaja

Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. To dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Miło spędzony czas uświetnił program artystyczny przedstawiony przez uczniów z klasy I a i III c.

07 grudnia 2017
Spotkanie z pisarzem

6 grudnia odbyło się spotkanie z panem Pawłem Beręsewiczem. Pisarz, w bardzo ciekawy sposób, opowiadał o swoim życiu, pracy oraz twórczości. Co ciekawe zaczął pisać książki dopiero w wieku 34 lat. Wcześniej uczył w liceum języka angielskiego, a

06 grudnia 2017
Nowa pracownia komputerowa!

Nasza szkoła od tego roku szkolnego uczestniczy w projekcie pn. Akcja Edukacyjna, który realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Celem projektu jest rozwijanie u dzieci i młodzieży

04 grudnia 2017
Świąteczna zbiórka żywności

Od 1 do 3 grudnia odbyła się 21. Świąteczna Zbiórka Żywności pn.,,Dodaj Świętom Smaku" organizowana przez Bank Żywności w Krakowie, wspierana przez rekordową liczbę ponad 55 tys. wolontariuszy. Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli, zbierali produkty

03 grudnia 2017
XX Turniej Andrzejkowy

1 i 2 grudnia 2017 r. w hali sportowej przy ul. Daszyńskiego w Andrychowie odbył się już XX Turniej Andrzejkowy O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie.

30 listopada 2017
Szkolny konkurs recytatorski

29 i 30 listopada w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski, poświęcony poezji religijnej. W pierwszym dniu zaprezentowali się uczniowie z klas czwartych, szóstych i siódmych, a w drugim jury oceniało występy dzieci z piątych klas.

29 listopada 2017
Andrzejki w klasie 2a

Listopad, gdy już kończy dzień i gwiazdka się pokaże, spotkamy się przy blasku świec, tak jak tradycja każe.Zaszczeka pies, gęś złapie ser i buty staną w rzędzie. Na wodę wosk wyleje się i tajemniczo będzie.Niech wieczór ten obieca nam dni piękne i

29 listopada 2017
Szkolny Song

Klasa III a i III d reprezentowały naszą szkołę w XX Gminnym Festiwalu Piosenki „SZKOLNY SONG 2017”. Wystąpiły z piosenką pt. „Zostań moją przyjaciółką”. Ich występ został nagrodzony wyróżnieniem.

28 listopada 2017
Magia teatru

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.”. Ten cytat z „ Lata Muminków” Tove Janssona towarzyszył uczniom klas pierwszych w

27 listopada 2017
Konkursów nastał czas…

Rozpoczęły się zmagania w szkolnych etapach Małopolskich Konkursów.

26 listopada 2017
Konkurs "Świetlik" - zapisy

Drodzy uczniowie kl. I - VII!Konkurs Świetlik popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkół podstawowych. Do 12 stycznia 2018 r. możecie zgłaszać do nauczycieli przyrody i wychowawców kl. I - III chęć uczestnictwa w XI edycji Ogólnopolskiego

24 listopada 2017
Piłka nożna dziewcząt

24 listopada 2017 roku dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie reprezentowały gminę Andrychów na Finałach Powiatowych XVIII Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw U12 Dziewcząt ,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", które odbyły się na hali

24 listopada 2017
Zapachniało piernikami!

W naszej szkole już czuć, że święta za pasem. A to za sprawą dziewczynek z kółka plastycznego z klasy 2b, które postanowiły samodzielnie upiec świąteczne pierniczki.

22 listopada 2017
III Konkurs Malarstwa i Rysunku

Informujemy, że w III Konkursie Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską – andrychowskie inspiracje” Mateusz Gawęda z klasy VIa zajął I miejsce.

22 listopada 2017
Laureat!

17 listopada 2017 roku w siedzibie Narodowego Banku Polskiego - Oddział w Krakowie - odbyła się Gala podsumowująca V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe pt. „Po polsku o historii” z udziałem Pani Barbary Nowak, Małopolskiego Kuratora Oświaty.

realizacja strony internetowej - weboski