Pijmy wodę!

Korzystajmy z dystrybutora wody!
Nasza placówka, dzięki udziałowi w V edycji programu wolontaryjno - społecznego "Razem z Grupą" pod tytułem "Dbamy o zdrowie" organizowanego przez Grupę Kęty S.A. oraz wsparciu lokalnej firmy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Andrychowie zakupiła dystrybutor fontannowy, który zamontowano na korytarzu I piętra obok pokoju nauczycielskiego. Zapewnia on uczniom stały dostęp do filtrowanej wody. Dzięki wielostopniowej ultrafiltracji (membrana kapilarna) i zastosowaniu wewnątrz filtra Aquaphor Kryształ Eco, woda z poidełka przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia. Liczymy, że wykształcimy u dzieci nawyk częstego sięgania po płyny, który będzie procentował przez całe życie. Ponadto kształtujemy ekologiczną postawę zmniejszającą zużycie plastikowych butelek. Obsługa jest bardzo prosta. Poidełko jest tak wyprofilowane, że po naciśnięciu przycisku woda leci prosto do ust. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad higieny, nie dotykajmy dłońmi i ustami kranu z wylotem wody.