Aktywnie z „Zumbą”

Ruch, muzyka i rytm to najlepsze co może rozweselić dzieci. 13 czerwca uczniowie klasy II a mieli okazję potańczyć w rytm energicznej muzyki. Pod okiem pani instruktor zumby - która swoim pozytywnym nastawieniem i profesjonalizmem spowodowała, że nawet najbardziej nieśmiałe dzieci otworzyły się na muzykę i ruch. Przy okazji świetnej zabawy uczniowie szlifowali kontrolę nad ruchami ciała oraz ćwiczyli kondycję fizyczną. Aktywne ruchowo zajęcia są bardzo ważne, ponieważ taniec pozytywnie wpływa również na rozwój psychiczny. Poza zdrowym wypełnieniem czasu rozwija wyobraźnię i mobilizuje do działania. Kształtuje się również poczucie własnej wartości wśród uczniów, a także wzrasta ich pewność siebie. Cała sala pełna była muzyki i dobrej energii. Musimy to koniecznie powtórzyć !