Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 10.05.18 r. na stadionie w Andrychowie odbyły się zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców z Gminy Andrychów.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie. Startowali zawodnicy i zawodniczki ze szkół: SP2 Andrychów, SP4 Andrychów, ZSS w Inwałdzie, ZSS w Rzykach, łącznie 52 uczniów. Zawody obejmowały: bieg na 60 m., rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg 600m dziewczęta , bieg 1000m chłopcy. W klasyfikacji końcowej dziewcząt :

I - miejsce zdobyły zawodniczki z SP4 w Andrychowie,

II - miejsce zdobyły zawodniczki z ZSS w Rzykach,

III - miejsce zdobyły zawodniczki z ZSS w Inwałdzie,

IV - miejsce zdobyły zawodniczki z SP 2w Andrychowie.

W klasyfikacji końcowej chłopców:

I - miejsce zdobyli zawodnicy z SP4 w Andrychowie,

II - miejsce zdobyli zawodnicy z ZSS w Rzykach,

III - miejsce zdobyli zawodnicy z SP 2 w Andrychowie,

IV - miejsce zdobyli zawodnicy z ZSS w Inwałdzie.

Najlepszymi zawodnikami wśród chłopców byli : I - miejsce Wojciech T. z SP2 Andrychów, II - miejsce Maciej G. z SP4 Andrychów, III - miejsce Mikołaj Sz. z SP 4 Andrychów.

Najlepszymi zawodniczkami wśród dziewcząt były: I - miejsce Karolina B. z SP4 Andrychów, II - miejsce Aleksandra H.z ZSS Inwałd, III - miejsce Natalia D. z ZSS Inwałd.

Koordynator Sportu Grażyna Szczepaniak

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/czworboj{/gallery}