Dzień Mamy i Taty

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE II A
Uczniowie z klasy IIa świętowali w środowe popołudnie 25 maja Dzień Mamy i Taty. Jest to szczególna uroczystość, której towarzyszą przyjemne emocje, uśmiech i wzruszenie. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą oglądali przygotowany program artystyczny.

Na tę okoliczność dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Pragnęły podziękować rodzicom za miłość i trud wychowania. Na zakończenie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Te krótkie chwile spędzone w szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno dla Rodziców – szczęśliwych i dumnych ze swych pociech oraz uczniów, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyli w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/2a{/gallery}