Łąka dla Rodziców

Przełom maja i czerwca to w naszej szkole czas rodzinnych spotkań związanych z obchodami ważnych dla naszych uczniów świąt: Dnia Mamy i Taty. W wielu klasach odbywają się uroczystości, w których licznie biorą udział rodzice, często wraz ze swoimi młodszymi pociechami. Takie właśnie spotkanie zorganizowali również uczniowie klasy 2c.

Dzieci zaprosiły wszystkich na barwną łąkę pełną kwiatów. W takiej scenerii zaprezentowały przedstawienie o „ Grymaśnej stokrotce", wyśpiewały słowami piosenki , że „Mama to skarb największy na świecie. Większego skarbu już nie znajdziecie. Jest zawsze ze mną wszystko rozumie i kołysankę śpiewać też umie". Wśród wielu pięknych życzeń, wypowiedzianych wierszem, Tatusiowie usłyszeli piosenki o tym, że są potrzebni i niezastąpieni . Na koniec zaproszeni goście zostali obdarowani, własnoręcznie wykonanymi przez uczniów, „drzewkami szczęścia" z życzeniami, by nigdy go nie zabrakło całej rodzinie. Kolejne takie spotkanie już...za rok!

stokrotka1stokrotka3