"Razem z GRUPĄ"

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła brała udział w programie wolontaryjno - społecznym "Razem z GRUPĄ" organizowanym przez Grupę Kęty S.A., którego inicjatorką była p. Katarzyna Zielińska - pracownik w/w firmy, a zarazem mama uczennicy z klasy IId. W ramach programu nasza placówka otrzymała 1800 zł na realizację grantu "Muzyka źródłem rozwoju dziecka".

Z otrzymanych środków zostały zakupione na potrzeby uczniów 22 sztuki dzwonków chromatycznych oraz sfinansowane bilety dla 24 dzieci na spektakl muzyczny "Muzyka i magia". Dzięki zaangażowaniu Rodziców z klasy II d oraz wychowawcy zorganizowano w klasie "kącik muzyczny", uszyto pokrowce na zakupione instrumenty i zorganizowano wyjazd do Opery Krakowskiej. Serdecznie dziękujemy firmie Grupa Kęty S.A. za przekazane środki, p. Katarzynie Zielińskiej za inicjatywę i złożony wniosek, a Rodzicom za bezinteresowną pomoc. Dzieci miały okazję zaprezentować szerszej publiczności umiejętność gry na dzwonkach podczas Pikniku z Dwójką oraz Dnia Rodzica. 1 czerwca uczniowie klasy 2c i 2d gościli w pięknym budynku Opery Krakowskiej i przenieśli się w magiczną krainę muzyki i baśni. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Opery przygotowanej specjalnie dla młodych widzów. Jak mówi jedna z piosenek spektaklu - "Jest wiele teatrów na świecie bardziej i mniej poważnych, lecz najwspanialszym dla dzieci jest teatr wyobraźni"!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/Razemzgrupa{/gallery}