VIII Zawody Łucznicze

18 listopada 2017 r. na sali gimnastycznej SP 2 w Andrychowie odbyły się VIII Zawody Łucznicze zorganizowane przez UKS Herkules Bis. W zawodach wzięło udział 13 zawodników podzielonych na trzy kategorie: kl. IV-V, VI-VII i gimnazjum - szkoły średnie. Zawodnicy wykonali w sumie 10 rund każda po trzy strzały do mat na odległość 5m i 10 m.

Wyniki klasyfikacji końcowej :
Kl IV-V:
I miejsce: Pilch Piotr
II miejsce: Karcz Dominik
III miejsce: Koniorczyk Wojciech
IV miejsce: Gieruszczak Wiktor
V miejsce: Radka Jagoda
KL VI-VII:
I miejsce: Bryndza Patryk
II miejsce: Braczkowski Kornel
III miejsce: Braczkowski Oktawian
IV miejsce: Chmiel Szymon
V miejsce: Najbor Patryk
Gimnazjum i szkoła średnia:
I miejsce: Koniorczyk Anna
II miejsce: Kiełczewski Jakub-gim.
III miejsce: Matuła Dominik
Puchary, medale i dyplomy zostały zakupione ze środków z dotacji pozyskanej w ramach zadania publicznego: ,,Wspieranie i aktywizacja sportu pośród mieszkańców Gminy Andrychów ze szczególnym uwzględnieniem roli klubów sportowych oraz szkolenia dzieci i młodzieży". Nagrody oraz gratulacje wręczyła uczniom Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 - Elżbieta Górska - Zborowska. Skład sędziowski: Grażyna Szczepaniak, Dorota Warmuz, Renata Paleczna.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/luk{/gallery}