W krainie Lego

Czwartkowy poranek 17 V nie nastrajał optymistycznie. Prognoza pogody zapowiadała całodniowe opady deszczu. Nie przeszkadzało to jednak uczniom kl. 1 d, którzy niecierpliwie czekali na wycieczkę do krainy LEGO.

W ośrodku konferencyjno - wypoczynkowym H2O w Kiczycach koło Skoczowa czekali na nas animatorzy z przygotowanym pakietem zabaw integracyjnych. Uczyliśmy się zasad zdrowej rywalizacji i kształtowaliśmy umiejętność współpracy w grupie. Bawiliśmy się zespołowo. Animatorka przyglądała się naszej pracy i na koniec przyznała tytuł zwycięzcy drużynie w składzie: Adrian Buda, Dominik Oboza, Dominik Matyjasik, Jakub Pikoń i Piotr Szkot. Chłopcy wykazali się pomysłowością, zgraniem, solidarnością i wzorową postawą podczas pracy grupowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków LEGO, które pobudziły nas do kreatywnego myślenia. To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianej zabawy.

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201718/LEGO{/gallery}