Wyniki Kangura

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" nie należy do łatwych. Główną jego ideą, jak podają organizatorzy, jest sprowokowanie jak najliczniejszej manifestacji matematycznej o charakterze wspólnej, intelektualnej zabawy. W tym roku z naszej szkoły brało udział w matematycznym święcie 98 uczniów z kl.II - VI. Każdy uczestnik powinien czuć się wyróżniony, gdyż włożony wysiłek w rozwiązywanie logicznych zadań przyniósł efekty. Przedstawiamy tych, którzy osiągnęli najwyższe noty: FRYT ZUZANNA 83,75 pkt laureat - kl. II c, ADAMCZYK KRYSPIN 52,50 pkt wyróżnienie - kl. II b, JOŃCZY KAROL 52,50 pkt wyróżnienie - kl. II c, MIARKA MATEUSZ 95,75 pkt bardzo dobry wynik - kl. III d, PILCH PIOTR 79,75 pkt wyróżnienie - kl. III d, LUPA MIKOŁAJ 75,50 pkt wyróżnienie - kl. III f, MIKOŁAJKO ROBERT 74,50 wyróżnienie - kl. III d, RODAK PRZEMYSŁAW 73,75 pkt wyróżnienie - kl. III f, BIZOŃ KAROLINA 85,75 wyróżnienie - kl. IV a, RAJDA KAROLINA 84,50 pkt wyróżnienie - kl. IV a. Gratulujemy! Pozostałe wyniki przekażą wychowawcy lub nauczyciele matematyki.