Zapachniało piernikami!

W naszej szkole już czuć, że święta za pasem. A to za sprawą dziewczynek z kółka plastycznego z klasy 2b, które postanowiły samodzielnie upiec świąteczne pierniczki.

Zostały przygotowane wszystkie potrzebne produkty i do dzieła! Z ciasta pachnącego cynamonem wykroiły foremkami gwiazdki, choinki i serduszka. Potem już wspólnie upiekłyśmy je na złoty kolor. Pachniało w całej szkole. Zapach przyciągnął wielu uczniów i nie tylko ich. Pewnie każdy już z utęsknieniem czeka na święta i na wszystko co z nimi związane (na Mikołaja też). Po wystygnięciu ciastka zostaną udekorowane lukrową polewą i być może posłużą do udekorowania choinki. Wszyscy podczas pracy świetnie sobie radzili – być może w tym gronie ukrywa się przyszły MASTER CHEF JUNIOR???

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/pierniki{/gallery}