Dzień Otwarty
PARTER skrzydło A
kantorek w-f przy małej sali gimnastycznej – Alicja Simoni-Kramarz
PARTER skrzydło B
012 - sala lekcyjna Gabriela Samborska
013 - pokój nauczycielski Joanna Pietras-Kaps
014 - sala lekcyjna Aneta Bizoń
świetlica – Renata Adamczyk, Tomasz Rupik,
Michał Gąsiorowski
I PIĘTRO skrzydło A
101 – sala lekcyjna Danuta Wiktor
102 – pedagog Dorota Jeleń
103- sala lekcyjna Piotr Kwak
104- sala lekcyjna Marta Makowiecka
105 - sala lekcyjna Magdalena Potempa
106 - sala lekcyjna Anna Damek, Alicja
Pietraszek
107 - pokój nauczycielski – s. Kazimiera Perz,
ks. Mariusz Jagosz, ks. Wojciech Jamroziński
108 - sala lekcyjna Joanna Siwek, Barbara Woźniak
110 - sala lekcyjna Dorota Warmuz, Bożena Cinal
111- sala lekcyjna Agnieszka Stachowiak
112- sala lekcyjna Iwona Bargiel, Monika
Jakubiec
113 - sala lekcyjna Joanna Kołcon
I PIĘTRO skrzydło B
114 - sala lekcyjna Urszula Kensiak
115 - sala lekcyjna Anna Krupnik
117- sala lekcyjna Piotr Grocki, Sławomir
Piekarski
118 – sala lekcyjna Anna Góra-Kowalówka
119 – sala lekcyjna Agnieszka Korzeniowska,
Piotr Gałosz
II PIĘTRO skrzydło A
201 –sala lekcyjna Joanna Bury
203 - sala lekcyjna Dorota Paździora
204 - sala lekcyjna Monika Wojewodzic
205 - sala lekcyjna Edyta Kukuła, Sylwia
Gregorarz
206 - sala lekcyjna Lucyna Laszczak
207 - sala lekcyjna Marzena Kołodziejczyk
208 - gabinet logopedy, Paulina Sokalska,
Aleksandra Zacny, Dorota Szymalska - Płonka
209 - sala lekcyjna Beata Śmiech
210 - sala lekcyjna Beata Wrona
211- sala lekcyjna Marzena Potempa, Maciej Tomiczek,
Jolanta Gałosz
212 - sala lekcyjna Renata Paleczna
213 - sala lekcyjna Sławomir Rola
II PIĘTRO skrzydło B
214 - sala lekcyjna Kazimierz Skowron, Renata
Żak
215 - sala lekcyjna Urszula Gliszczyńska, Katarzyna
Ogorzelec
216 - pedagog Renata Luchowska
217 - sala lekcyjna A.Bomba-Magiera, Kinga
Zontek - Kwarciak
218 – sala lekcyjna Piotr Trojak, Jadwiga Kubera
219 – sala lekcyjna Dawid Karcz
Nauczyciele
nieobecni: Renata Luchowska, Anna Andrejko, Justyna Dwornik