Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona jest okazją do tego, by przybliżyć postać i twórczość Marii Konopnickiej.
W tym roku klasy starsze przygotowały plakaty reklamujące szkołę. Praca miała nawiązywać do biografii i twórczości patronki. Wykonane pracy zostały zaprezentowane podczas pikniku. Najlepsze z nich zostały nagrodzone DNIEM BEZ PYTANIA oraz przyborami szkolnymi. Nagrodzone klasy to:
I miejsce – klasa 5 a
II miejsce – 5 d
III miejsce – 4 f
wyróżnienie – Paulina Zielińska z klasy 5 f za indywidualną pracę.
Dziękujemy wszystkim klasom, które przygotowały plakaty, a wychowawcom za zmotywowanie uczniów do wzięcia udziału w konkursie! W klasach młodszych , współpracując ze sobą w mniejszych grupach, realizowano wiele ciekawych zadań. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tą pracę, aby jak co roku spędzić czas z twórczością Marii Konopnickiej.